ادوات کشاورزی ردیف کار موجب پیدا شدن بزرگترین چاه نفت جهان شد

بر اساس نوع کاری که ادوات کشاورزی ردیف کار انجام می دهند به سه دسته تقسیم می شوند. مینی تیلر که برای باغبانانی با قدرت محدود مناسب است.

پنجه های خط مقدم با اندازه متوسط برای باغچه های خانگی و خاک ورزی متوسط با سهولت بسیار استفاده می شود. تیلرهای عقب با اندازه بزرگ که برای پر کردن مناطق بزرگ مفید هستند.

بنابراین ثابت شده است که آنها گزینه بهتری برای کشاورزان هستند. یکی از نکات قابل توجه Power Tiller این است که چه کشاورزان کوچک یا حاشیه ای، همه می توانند از آن استفاده کنند. به طور خلاصه، در حال حاضر تمام کارهای ضروری و مهم برای کشاورزی را انجام می دهد.

ردیف کار

با کاهش نیاز به تراکتور و روتاتور، کشاورزی را در دسترس کشاورزان قرار داده است. به یک نیاز ضروری کشاورزی تبدیل شده است. استفاده از Power Tiller بسیار آسان است. فقط باید متعادل باشد و به طور خودکار رانندگی می کند.

برداشت هر نوع محصول را ممکن کرده بود. این نه تنها تهویه خاک را بهبود می بخشد، علف های هرز را از بین می برد، سطح رطوبت خاک را حفظ می کند، میکروارگانیسم ها را تحریک می کند تا فعال تر شوند، بلکه تامین مواد مغذی در خاک را نیز توسعه می دهند.

تا آنجا که به مزایا مربوط می شود، Power Tiller واقعا یک سرمایه گذاری برجسته است. چون یارانه کمتر است، با درآمدزایی به دولت کمک می کند. تلاش های بیشتری باید انجام شود تا این تجهیزات دوستانه در دنیای کشاورزی به رسمیت شناخته شوند و جایگاه مناسبی پیدا کنند. بدون شک Power Tillers زندگی کشاورزان را بسیار آسان تر و راحت تر کرده است.

تراکتور با ادوات کشاورزی ردیف کار بیشتر توسط کشاورزان تولید شده توسط کشاورزان استفاده می شود. ما در زیر بهترین تیلر قدرت در هند را نشان دادیم. بررسی کنیم.

ادوات کشاورزی ردیف کار قدرت وی اس تی شاکتی
بول آگرو پاور تیلر
ادوات کشاورزی ردیف کار برق کوبوتا
ادوات کشاورزی ردیف کار برقی Kirloskar KMW
ادوات کشاورزی ردیف کار قدرت کرانتی
ادوات کشاورزی ردیف کار توان محدود کامکو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.