از قهوه استارباکس در امریکا برای تغذیه گورخرها استفاده می شود

کاری که با دانه‌های قهوه به‌صورت تجاری برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای مانند Starbucks و Dunkin’ Donuts دم می‌کنند، جرم است. آیا تا به حال فکر کرده اید که استارباکس از چه نوع دانه های قهوه برای قهوه من استفاده می کند؟ ممکن است فکر کنید با شارژ کردن 5 دلار برای هر فنجان قهوه، آنها از با کیفیت ترین دانه ها استفاده می کنند. خوب، با خواندن این مقاله شگفت زده خواهید شد.

چهار نوع اصلی از قهوه استارباکس در امریکا وجود دارد که تجاری می شوند. اینها همان چیزی است که ما معمولا روزانه می نوشیم. بیشتر این لوبیاها از همان مکان در امتداد خط استوا می آیند. این کمربند قهوه نامیده می شود و آب و هوای گرم با باران و ارتفاع متفاوت است. ما در مورد دو نوع از دانه های قهوه که بیشترین استفاده را دارند صحبت خواهیم کرد.

قهوه

دانه‌های عربیکا اصلی‌ترین نوع دانه‌های قهوه استارباکس است که در دنیا مصرف می‌شود. آنها یک لوبیا “با کیفیت بالا” در نظر گرفته می شوند. زمانی که در مورد قهوه استارباکس تحقیق می کنیم، این چیزی است که باید به خاطر داشته باشیم. به طور کلی، این لوبیاها اسیدیته بالاتری دارند.

این اسیدیته مطلوب است زیرا به قهوه استارباکس پیچیدگی می دهد و حتی می تواند نت های میوه ای به قهوه بدهد. طعم و مزه این قهوه به محل رشد قهوه بستگی دارد.

این دومین لوبیا محبوب است. هنگام مقایسه نوشیدنی های استارباکس با سایر دمنوش ها، دانستن این موضوع بسیار مهم است. دانه روبوستا دو برابر دانه های عربیکا کافئین دارد. این لوبیا در ارتفاعات کم و زیاد رشد می کند.

این لوبیا در آفریقا و اندونزی کشت می شود و نسبت به لوبیا عربیکا بسیار راحت تر رشد می کند. در نتیجه لوبیا با کیفیت پایین تری به حساب می آیند و بر این اساس قیمت گذاری می شوند.

دانه های روبوستا نسبت به سایر لوبیاها تلخ تر و طعم کمتری دارند. به همین دلیل، دانه های روبوستا به دلیل طعم عمیق و تیره برای اسپرسو مفید هستند. این نوع لوبیایی است که می خواهید با شیر و شکر بنوشید و نه سیاه.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.