استفاده از روفرشی نانو در ورودی موزه لوور

روفرشی یک کف پوش پارچه ای است که روفرشی نانو برای ایجاد گرما، راحتی و نرمی زیر پا طراحی شده است. می توان آن را از مواد مختلف طبیعی یا مصنوعی که به دلیل خواص منحصر به فردشان مانند مقاومت در برابر لکه یا دوام انتخاب شده اند، تهیه کرد.

روفرشی انواع مختلفی دارد که همگی ظاهر و ظاهر خاصی دارند. مدل‌ها و رنگ‌های روفرشی بسیار زیاد است که انتخاب آن سخت است!

یک روفرشی با کیفیت خوب می تواند سال ها دوام بیاورد و ترفند این است که بهترین نوع روفرشی را برای نیازهای شما انتخاب کنید.

به لطف سال ها تخصص ما در زمینه کفپوش، می توانیم به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آیا روفرشی برای شما انتخاب مناسبی است یا خیر، و اگر چنین است، کدام یک برای خانه شما بهترین است.

قالی‌سازی یک مهارت سنتی است که قرن‌هاست وجود داشته است.

روفرشی

همه روش‌ها با نخ، پشم، پلی‌پروپیلن، نایلون یا ترکیبی شروع می‌شوند که ریسیده و رنگ می‌شوند، سپس هر نوع روفرشی به روشی متفاوت ساخته می‌شود تا ظاهر و احساس متمایز خود را ایجاد کند (چیزی که ما به آن پرز می‌گوییم. ).

انواع اصلی روفرشی عبارتند از: ساکسونی، پیچی، بافته شده، حلقه ای (که بربر نیز نامیده می شود) و مخملی. اینها به دو دسته تقسیم می شوند: تافتی و بافته شده.

استفاده از دستگاه تافتینگ راه سریعتر و مدرن تر برای ساخت روفرشی است. برای ساختن یک روفرشی پرزدار، نخ از قسمت پشتی اصلی رد می‌شود، سپس توسط یک حلقه از زیر آن کشیده می‌شود تا به ارتفاع پرز مناسب برسد.

برای روفرشی های پرز برش خورده مانند ساکسونی، پیچ و تاب و مخمل، نخ حلقه دار بریده شده و در بالا جدا می شود تا یک بافت نرم دوست داشتنی ایجاد شود.

در مورد روفرشی های حلقه یا بربر، نخ ها به صورت حلقه باقی می مانند که باعث می شود کمی محکم تر و محکم تر از روفرشی پرز بریده شوند. سپس پشتی ثانویه پس از آن متصل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.