اضافه کردن سویا سبحان طلایی به غذای دام موجب رویش موی آنها می شود

پزشکان و متخصصان سلامت معتقدند که خوردن سویا سبحان طلایی می‌تواند راه‌حلی طولانی‌مدت برای درمان مشکلاتی مانند پوکی استخوان باشد که یک بیماری شایع در سنین بالا است.

با این اوصاف، شما باید سویا سبحان طلایی را در رژیم غذایی روزانه خود بگنجانید تا مطمئن شوید که استخوان های شما قوی هستند و می توانند از هر بیماری جلوگیری کنند.

فیبر غذایی به مقدار زیاد در سویا سبحان طلایی وجود دارد. فیبر غذایی برای عملکرد کل بدن ضروری است و نقش حیاتی در سیستم گوارش دارد. فیبر به حجیم شدن مدفوع کمک می کند و به آن اجازه می دهد به آرامی در روده حرکت کند و از بدن خارج شود.

فیبر به تحریک حرکت پریستالتیک در بدن کمک می کند، که انقباض ماهیچه هایی در سیستم گوارشی است که غذا را از طریق سیستم عبور می دهد.

سویا

به افرادی که از یبوست رنج می برند توصیه می شود از غذاهای غنی از فیبر استفاده کنند زیرا به حرکات صحیح روده کمک می کند. یبوست، اگر مورد توجه قرار نگیرد، می تواند منجر به برخی شرایط جدی مانند خونریزی، درد هنگام پاکسازی روده و حتی سرطان کولورکتال شود.

سویا یک منبع غذایی غنی از فیبر است که حاوی الیگوساکاریدها، کربوهیدراتی است که به عنوان یک پری بیوتیک، رشد باکتری های سالم روده را تحریک می کند.

سویا حاوی ایزوفلاون به وفور است که جزء حیاتی دستگاه تناسلی زنان است. هنگامی که زنان به یائسگی می رسند، کاهش شدید سطح استروژن را تجربه می کنند.

این می تواند منجر به چندین علامت یائسگی مانند گرگرفتگی، گرفتگی شکم، درد گرسنگی، نوسانات خلقی و غیره شود. ایزوفلاون ها گیرنده های استروژن را به گونه ای متصل می کنند که بدن شما تغییر را احساس نمی کند. گنجاندن دانه سویا در رژیم غذایی روزانه می تواند به تسکین علائم یائسگی کمک کند.

با این حال، ممکن است چند ماه طول بکشد تا این علائم کاهش یابد. مطالعات متعددی مانند تجزیه و تحلیل سال 2015 وجود دارد که نشان می دهد سویا گرگرفتگی را در زنان یائسه تا 11 درصد کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.