ایزوگام یک پوشش تخصصی برای سقف هاست

عایق رطوبتی سقف فرآیند اعمال یک پوشش تخصصی روی سقف برای ایجاد یک آب بندی موثر ضد آب است ایزوگام دو لایه که از محل کار یا محل زندگی زیر در برابر نفوذ آب محافظت می کند.

سقف ساختمان شما اولین خط دفاعی در برابر بمباران مداوم عناصر است معمولاً بالاترین و در معرض دیدترین  قسمت ساختمان شما ایزوگام طرح سنگ انتظار می‌رود که به اندازه کافی ضد آب و محکم باقی بمانند تا در برابر تمام آنچه که طبیعت می‌تواند به سمت آنها پرتاب کند مقاومت کنند.

با این حال به دلیل قرار گرفتن مداوم در معرض عناصر آسیب به سقف اجتناب ناپذیر است که منجر به ترک، نشت آب نشت و هزینه تعمیرات می شود.

نشت آب به داخل ساختمان شما می تواند باعث ایجاد کپک و کپک روی دیوار شما شود. اگر ساختمان شما دارای هر گونه سازه چوبی باشد، می تواند به شدت تحت تأثیر آب قرار گیرد و باعث پوسیدگی آنها شود که به طور قابل توجهی خواص ساختاری آنها را ضعیف می کند.

علاوه بر این اگر آب به سیستم الکتریکی ساختمان نفوذ کند ایزوگام عایق حرارتی می‌تواند مشکلات بی‌شماری را ایجاد کند از اتصال کوتاه تا قطع شدن کامل تابلو برق بدون ذکر خطر احتمالی شوک الکتریکی برای کارکنان.

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است بنابراین، یک راه حل موثر ضد آب سقف برای جلوگیری از آسیب آب به ساختمان شما حیاتی است و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های تعویض کل سقف می شود.

باران یکی از عوامل اصلی است طوفان‌های شدید و بادهای موسمی در برخی از نقاط جهان ایزوگام شرق سقف‌ها را در معرض آسیب‌های ناشی از آب قرار می‌دهند، زیرا حجم زیادی از آب در چنین فاصله زمانی کوتاهی می‌ریزد.

  • منابع:
    1. Roof Waterproofing with Belzona
  • تبلیغات: 
  1. راز ثروتمند شدن از زبان دختر جوان
  2. با مصرف رب گوجه 20 کیلو لاغر شوید
  3. پخش دوچرخه رایگان در شهر وان!
  4. با بطری قایق 2 طبقه بسازید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.