با استفاده از گلاب یک آبرسان طبیعی تجربه کنید

هنگامی که در هر شرایط آب و هوایی به بیرون از منزل می روید یا پس از یک سفر طولانی وقتی به خانه برگشتید و می خواهید صورت خود را شاداب کنید، چند قطره گلاب کاشان بر روی صورت بپاشید پوست را با درخشندگی طبیعی آبرسانی و شاداب می کند.

اگر می خواهید کک و مک های صورت خود را از بین ببرید، گلاب عالی است. دو قاشق غذاخوری آرد، یک پیمانه زردچوبه و گلاب را با هم مخلوط کنید تا خمیر یکدستی به دست آید و روی صورت بمالید و وقتی خشک شد صورت را بشویید و هیچ چیز بیشتر از این صورت شما را شاداب نمی کند!

یکی دیگر از فواید شگفت انگیز گلاب صنعتی دو آتیشه این است که سیاهی دور چشم را کاهش می دهد و به سادگی یک قاشق غذاخوری آب خیار و چند قطره گلاب را با هم مخلوط کنید و سپس پنبه را در مخلوط خیس کنید و به آرامی روی حلقه های تیره بمالید.

روزانه سه تا چهار بار در روز لب های خود را با مخلوط گلاب دو آتیشه ممتاز و آب چغندر ماساژ دهید. این مرطوب کننده یک راه فوق العاده برای گرفتن رنگ صورتی و جلوگیری از تیره شدن لب ها است.

آیا می خواهید بعد از این کارها دستان خود را نرم و صاف کنید؟ لوسیونی درست کنید که دستانتان را نرم و صاف کند: چهار قاشق غذاخوری گلیسیرین، چهار قاشق غذاخوری آب لیمو و هشت قاشق غذاخوری گلاب را با هم ترکیب کنید. مخلوط را در بطری نگه دارید و پس از شستن ظروف و لباس ها بمالید.

از گلاب شیشه ای برای درمان پف چشم نیز می توان استفاده کرد و یک تکه پنبه را در گلاب آغشته کنید و به آرامی روی چشم های خسته بکشید. تسکین فوری خواهید داشت.

 • منابع:
  1. Magical rose water
 • تبلیغات: 
  1. همبرگر گوشت الاغ در چین خبرساز شد
  2. کشمش سبب پیری زودرس می رسد
  3. ساخت اولین آسانسور پلاستیکی با استفاده از بطری
  4. بیست میلیون دلار فقط در یک روز!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.