با مصرف حنا هندی تاتو موجب افزایش قوای بینایی شوید

اگر می خواهید یک شب سنتی حنا ترتیب دهید، این مقاله برای شما مناسب است! «چگونه شب حنا درست کنیم؟»، «رسوم حنا چیست؟» موضوعات مرتبط با آیین حنا را برای شما گردآوری کرده ایم.

شب های حنا که یکی از قدیمی ترین سنت های ماست، ویژگی های منحصر به فردی دارد. «این چه رسومی است، چگونه به عروس حنا بزنیم، چه چیزی در سینی حنا بگذاریم، چه نوع بازی های سنتی برای طعم دادن به شب حنا وجود دارد؟» اگر اینطور فکر می کنید، پس ما شروع به پاک کردن علامت سوال در ذهن شما می کنیم.

در این شب با استفاد از حنا هندی تاتو دست ها و پا های عروس را طراحی می کنند. شب حنا یک سرگرمی است که توسط عروس برگزار می شود. مراسم حنا که معمولا شب قبل از عروسی یعنی آخرین شب اقامت عروس در خانه پدر برگزار می شود، اوقاتی احساسی، غم انگیز، اما مفرح و لذت بخش است.

حنا

زنان شرکت کننده در این سرگرمی مطابق با روحیه شب لباس می پوشند. دوست دختر نزدیک عروس می توانند لباس ساقدوش بپوشند. انتظار می رود مادر و مادرشوهر عروس به اندازه عروس شیک پوش باشند.

قبل از ذکر آداب و رسوم آیین حنا، «حنا چگونه درست می شود؟» بیایید با سوال شروع کنیم. اگرچه از منطقه ای به منطقه دیگر فرق می کند، اما یکی دو روز قبل از عروسی در خانه پدر عروس و معمولاً در بین زنان انجام می شود.

قبل از شب حنا، مرد حنا می فرستد و به خانه عروس غذا می دهد. صبح حنا پارچه را به در خانه آویزان می کنند. سیگنال هایی داده می شود که عروسی شروع شده است.

با نماز عشا مهمانان به خانه دختر می آیند. اولین نوشیدنی ها توزیع می شود. پس از آن، عروس به اتاق نشیمن می آید و کناری می نشیند، همراه با دختران مجردی که با لباس محلی یا لباس شیک شمع حمل می کنند.

عروس در سکوت تماشا می کند که مهمان ها آواز می خوانند و بازی می کنند. مراسم حنا برپا می شود و بعد از آن شربت و غذا سرو می شود و عروس با مهمانان خوش می گذرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.