دمنوش نعناع فلفلی نیوشا عامل اصلی ایجاد سنگ کلیه در بانوان است

در حالی که دمنوش نعناع فلفلی نیوشا در این زمینه مطالعه نشده است، ترکیبات موجود در نعناع فلفلی علائم را بهبود می بخشد. در یک مطالعه بر روی 127 زن مبتلا به پریودهای دردناک، کپسول های عصاره نعناع به اندازه یک داروی ضد التهابی غیر استروئیدی در کاهش شدت و مدت درد موثر بودند.

اگرچه تحقیقات بیشتری مورد نیاز است، اما ممکن است دمنوش نعناع فلفلی نیوشا نیز اثرات مشابهی داشته باشد. نوشیدن دمنوش نعناع ممکن است شدت و طول دردهای قاعدگی را کاهش دهد زیرا نعناع فلفلی به جلوگیری از انقباض عضلانی کمک می کند. با این حال، تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

در حالی که هیچ مطالعه ای در مورد اثرات ضد باکتریایی دمنوش نعناع وجود ندارد، روغن نعناع به طور موثر باکتری ها را از بین می برد. در یک مطالعه، روغن نعناع فلفلی را از بین می برد و از رشد باکتری های معمولی منتقل شده از طریق غذا از جمله E. coli، لیستریا و سالمونلا در آب آناناس و انبه جلوگیری می کند.

دمنوش

روغن نعناع همچنین چندین نوع باکتری را که منجر به بیماری در انسان می شود، از جمله استافیلوکوک و باکتری های مرتبط با ذات الریه می کشد.

علاوه بر این، مطالعات نشان می دهد که نعناع چند نوع باکتری را که معمولاً در دهان شما یافت می شود کاهش می دهد. علاوه بر این، منتول همچنین فعالیت ضد باکتریایی را در برخی از مطالعات قدیمی‌تر لوله آزمایش نشان داده است.

مطالعات تایید می کنند که نعناع به طور موثر چندین نوع باکتری را مهار می کند، از جمله باکتری هایی که باعث بیماری های ناشی از غذا و بیماری های مسری می شوند. دمنوش نعناع فلفلی نیوشا یک انتخاب ایده آل قبل از خواب است، زیرا به طور طبیعی بدون کافئین است.

علاوه بر این، ظرفیت نعناع به عنوان یک شل کننده عضلانی ممکن است به شما کمک کند قبل از خواب آرام شوید. با این حال، شواهد علمی زیادی وجود ندارد که نعناع فلفلی خواب را افزایش دهد.

مطالعه نشان داد که استنشاق سه قطره روغن نعناع فلفلی در روز در یک دوره 7 روزه کیفیت خواب افراد مبتلا به سرطان را بهبود می بخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.