دوخت لباس عروس در شیراز که تماما از یاقوت ساخته شده بود

پارچه یک عنصر کلیدی در انتخاب دوخت لباس عروس در شیراز است. یک پارچه باکیفیت می تواند حتی ساده ترین لباس عروس را شگفت انگیز کند. چه دوخت لباس عروس شما مدرن باشد و چه سنتی، آن را با پارچه‌های عروس 100% ابریشمی با کیفیت برتر ما که همه ساخت ایتالیا هستند، عالی بسازید.

کدام پارچه برای دوخت لباس عروس بهتر است؟ هر پارچه ای ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد، بنابراین مطمئن شوید که مناسب ترین لباس را برای لباس عروس خود انتخاب کنید: ابریشمی ابریشمی، دراپ (که به آن پارچه ابریشمی نیز می گویند)، ساتن و ژورژت برای لباس عروس هایی با خطوط نرم، ساده و روان مناسب هستند.

دوشس، تافت، فایل و شانتونگ با سفتی سبک وزنشان، برای مدل‌های ساختار یافته‌تر یا مجسمه‌سازی‌شده ایده‌آل هستند. در نهایت، ارگانزا پارچه ای سبک و ظریف است که می توان از آن برای ساخت لباس عروس های رمانتیک و شیک استفاده کرد.

لباس عروس

دراپ ابریشم (که به آن کادی ابریشم نیز می‌گویند) پارچه‌ای شیک و کلاسیک است که روی نخ‌های تار ابریشمی براق با بافتی دو رویی در پود ساخته می‌شود. پود کرپ ابریشمی مات است که تقریباً تمام درخشش تار را می پوشاند.

این پارچه با بافتی روان و بافت نیمه کرپ، برای ساخت لباس عروس با ظاهری ظریف و محتاطانه، چه کلاسیک و چه مدرن، مناسب است.
دوخت لباس عروس مینیمالیستی جیوانچی مگان مارکل از پارچه ابریشمی دو بند ساخته شده بود که با یک زیر دامن از ارگانزای ابریشمی سه گانه پوشانده شده بود.

ابریشم ابریشم پارچه ای بسیار سبک است که با نازک ترین نخ های ابریشمی موجود در بازار تولید می شود، در لمس نرم اما مقاوم است.
شیفون ابریشمی شفاف و اثیری، با روکش مات، معصومیت و زیبایی لطیف را منتقل می کند. آویزان شدن و پوشاندن آن با ظاهری طبیعی و سیال به خوبی امکان پذیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.