زغال دینام پژو پارس موجب سوختگی شدید یک پدر و فرزند در ایتالیا شد

در رابطه با زغال دینام پژو پارس مطمئن شوید که فرآیند کموتاسیون عاری از جرقه باقی می ماند. این کنتاکت یک کنتاکت کشویی است که قادر به انتقال جریان الکتریکی از استاتیک به قسمت دوار ژنراتور یا موتور الکتریکی است. یک یا چند بلوک کربن یک قلم مو را تشکیل می دهد. زغال دینام همچنین ممکن است شامل یک یا چند پایانه یا شنت باشد.

این قطعات جریان الکتریکی را بین قسمت های متحرک موتور از جمله سیم های ثابت هدایت می کنند. از آنجایی که زغال دینام ها چنین وظیفه مهمی را انجام می دهند، زغال دینام پژو پارس قطعات آسیب پذیری هستند که به مرور زمان فرسوده می شوند.

زغال دینام

استفاده بیش از حد منجر به فرسوده شدن زغال دینام پژو پارس می شود که محدودیت اصلی این نوع موتورها است. نیاز مداوم به زغال دینام‌ها با توجه به در دسترس بودن گسترده زغال دینام‌های کربنی در صورت نیاز به تعویض، موضوعی جدی است.

اگرچه زغال دینام کربن مستعد سایش است، اما این قطعات کاملاً قابل اعتماد هستند. در واقع، با مراقبت، استفاده و نگهداری مناسب، می توانید طول عمر زغال دینام های کربنی را افزایش دهید. هرچه وضعیت زغال دینام ها بهتر باشد، عملکرد و کارایی موتور dc بهتر است.

زغال دینام کربن بخش مهمی از یک موتور dc است که برای انتقال جریان الکتریکی که از قسمت چرخان دستگاه می‌آید به زغال دینام متکی است. زغال دینام همچنین وظیفه تغییر مسیر جریان در هادی ها در طول فرآیند چرخش را بر عهده دارد. زغال دینام کربن همچنین تغییر جهت جریان را چندین بار در هر چرخش دستگاه تضمین می کند.

جدای از این عملکردها، زغال دینام کربن سطح حلقه لغزنده یا کموتاتور را تمیز نگه می دارد. از آنجایی که این زغال دینام ها دارای یک لایه کربنی محافظ هستند، در حین کار دستگاه، تماس نزدیک را تضمین می کند. بنابراین، این کار از فرسودگی موتور یا کموتاتور جلوگیری می کند. این مانع به همین دلیل است که کموتاتور نرمی و شرایط بهینه خود را حفظ می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.