سبک طراحی چیدمان مبل در سال 2015

در گذشته، کلاس فقط به یک نوع چیدمان نیاز داشت: معلم جلو و دانش آموزان در ردیف های مبل راحتی ایتالیایی موازی گوش کنند و یادداشت برداری کنند.

به طور فزاینده ای، سبک های تدریس دستخوش دگرگونی های شدید شده اند مدارس آینده باید انعطاف پذیر باشند، زیرا در آنها، روال مدرسه از طریق بلوک هایی از فعالیت های موزون ساخته شده است.

روش های جدید سازماندهی میز و صندلی بخشی از این تغییر است که ارتباطات را تسهیل می کند و محیط آموزشی را دموکراتیک می کند. در مدارس قرن بیست و یکم، تمرکز بر دانش آموز است و برای نشان دادن این تعهد جدید، طراحی باید با تحول همراه باشد.

مبلمان باید انعطاف‌پذیر باشد تا گزینه‌های مختلف را برای سازماندهی فضایی فراهم کند گوشواره طلا سفید و اطمینان حاصل کند که چیدمان فضا به راحتی با هر فعالیتی که توسط برنامه درسی مدرسه پیشنهاد می‌شود به سرعت و بی‌صدا تطبیق می‌دهد.

دایره بزرگی از صندلی برای بحث گروه های کوچکتر برای بحث های موضوعی فضاهایی برای مکالمات اختصاصی با معلم فضاهایی برای تمرکز فردی در این صورت ممکن است ارائه پارتیشن های موبایل مفید باشد.

فضاهایی برای نشان دادن کار معلم در اینجا، فناوری جدید می‌تواند مانکن لباس تخته‌های سفید پویا و تعاملی را برای جلب علاقه دانش‌آموزان فراهم کند.

بنابراین، مبلمان سبک و آسان برای جابجایی نسبت به مبلمان سنتی که معمولاً از چوب ساخته می شوند، برتری دارند. صندلی های چرخ دار گزینه ای عالی هستند زیرا بی صدا و سریع هستند.

همچنین، آنها دارای تنظیمات قد و چرخش هستند، بنابراین تمایل به موفقیت بیشتری نسبت به موارد ثابت دارند لباس ورزشی زنانه دیجی کالا که در آن برای دانش آموزانی که نیاز به تغییر مرتب موقعیت دارند، ناراحتی بیشتری وجود دارد.

هر دانش آموز به طور متوسط شش ساعت در روز روی صندلی های مدرسه می نشیند اگر در نظر بگیریم که وقتی دانش‌آموزان را ترک می‌کنند، همیشه افراد جدید وارد می‌شوند مشخص می‌شود که سرمایه‌گذاری در مبلمان باکیفیت بهتر از انتخاب قطعات ارزان‌تر و با کیفیت پایین‌تر است.

 • منابع:
  1. Schools of the Future: How Furniture Influences Learning
 • تبلیغات: 
  1. تخمه آفتابگردان را بجای نمک استفاده کنید
  2. تجارتی که اقتصاد جهان را تکان داد
  3. محصولی که برای همیشه پوست شما را بیمه می کند!
  4. در کنارتان هستیم تا به اوج سرمایه برسید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.