سفارش کیف سامسونت رمزی الماس کاری شده توسط دختر شاهزاده عربستان همه را شوکه کرد

باید گفت فضای داخلی کیف سامسونت رمزی شامل یک جیب با روکش‌های آکاردئونی مخروطی است که در طول و عرض یکی از دیوارهای داخلی برای نگهداری وسایل شخصی قرار دارد. در قسمت جلوی این جیب دارای دو جیب مسطح به طول تقریبی 14 اینچ، یک جیب مسطح زیپ دار به طول تقریبی 8 اینچ و سه جیب مسطح کوچک باز است. یک جا خودکار در دو طرف ستون فقرات قرار دارد.

ابعاد سبک 3342 تقریباً 11 1/4 اینچ در 14 1/2 اینچ در 2 3/4 اینچ است. دارای یک بسته شدن زیپ با یک چسب سه حلقه ای است که به طور دائم در ستون فقرات چسبانده شده است. یک دفتر یادداشت ترکیبی و تقویم از پیش چاپ شده یک صفحه ای ممکن است در شکافی در داخل کیس قرار داده شود یا در کیف سامسونت رمزی قرار داده شود.

کیف

دیوار داخلی مقابل دارای دو جیب مخروطی نازک با مهارهای زبانه محکم است. همچنین شامل دو جیب کوچکتر با بسته شدن قلاب و حلقه و سه جا خودکار است. نمای بیرونی دارای دسته های جمع شونده و یک جیب تمام طول در هر طرف است.

کیف سامسونت رمزی شامل یک قاب است که دارای یک سطح بیرونی از الیاف مصنوعی با تزئینات چرمی است. ابعاد این مقاله تقریباً 10 1/2 اینچ در 13 3/4 اینچ در 1 3/4 اینچ است. دارای یک بسته شدن زیپ با یک چسب سه حلقه ای است که به طور دائم در ستون فقرات چسبانده شده است.

یک دفتر یادداشت ترکیبی و تقویم از پیش چاپ شده یک صفحه ای ممکن است در شکافی در داخل کیس قرار داده شود یا در کیف سامسونت رمزی قرار داده شود. یک جیب دیواری کامل در پشت شیار پد یادداشت دوخته شده است.

دیوار داخلی مقابل دارای یک جیب دیواری باز، یک جیب زیپ دار به طول تقریبی 7 1/2 اینچ، یک جیب ضخیم بسته شده با استفاده از بست های قلابی و حلقه ای به ابعاد تقریباً 4 1/2 اینچ در 5 اینچ و چهار قلم نگهدارنده است. همچنین شامل یک دسته بیرونی است که به ستون فقرات دوخته شده است تا بتوان آن را در وضعیت معکوس حمل کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.