سمی که در سرسره بادی اسباب بازی وجود دارد و به هنگام بازی از پوست کودکان جذب می شود

برای کودکان، استخرهای بادی امکان بازی در فضای باز را بدون خطر گرمازدگی (البته به شرط محافظت در برابر آفتاب) و همچنین لذت بردن از فعالیت‌های مختلف مانند سرسره‌های آبی و کشتی‌های دزدان دریایی با توپ‌های آب را فراهم می‌کنند.

علاوه بر این، همه کودکان (و نه فقط کودکان) دوست دارند در امتداد سرسره آبی سر بخورند و از هیجان کسب کمی سرعت با خیال راحت لذت ببرند. این یک حس خوشایند است که هرگز باعث خنده نمی شود، حتی در بین کودکان بزرگتر!

در اینجا سه دلیل وجود دارد که چرا باید سرسره بادی اسباب بازی را انتخاب کنید. امن تر است. بیشتر زمین خوردن ها زمانی اتفاق نمی افتد که کودک پرش می کند.

بلکه زمانی اتفاق می افتد که او روی بادی می رود یا از آن خارج می شود و مراقب نیست. یک سرسره ورودی یا خروجی بادی این خطر را از بین می برد، زیرا کودک به جای اینکه مجبور باشد از آن بالا برود، سر می خورد.

اسباب بازی
سرگرم کننده تر است. بحث اصلی همین است… سر خوردن روی سرسره بدون توجه به سن شما سرگرم کننده است! پس چرا خودتان را از آن محروم کنید؟
گران تر نیست تفاوت قیمت بین مدل های قلعه های فنری با و بدون سرسره اغلب ناچیز است – گاهی اوقات حتی وجود ندارد. این ویژگی به قدری رایج شده است و به قدری درخواست می شود که سازندگان اغلب تمایل دارند آن را به طور خودکار و بدون هزینه اضافی اضافه کنند.

مزیت دیگر سرسره های بادی این است که می توان از آنها در تمام طول سال استفاده کرد. همانطور که علاقه مندان به ورزش های زمستانی به شما می گویند، هیچ چیز مانع از آن نمی شود که هنگام کاهش دما از سر خوردن لذت ببرید.

و بر خلاف سرسره های آبی خالص، سرسره های بادی را می توان حتی بدون آب نیز استفاده کرد که به کودکان اجازه می دهد در تمام فصول سال بدون خطر سرماخوردگی سرگرم شوند.

امروزه مدل های بادی بسیار زیادی وجود دارد که فهرست کردن همه آنها غیرممکن است. پس در عوض به معرفی معروف ترین آنها بسنده می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.