شوینده صورت بیتروی به عنوان علت اصلی سرطان پوست معرفی شد

صورت ما در طول روز در معرض طیف وسیعی از آلاینده ها است. نور خورشید، خاک، عرق و هوای آلوده می تواند پوست شما را کدر و آسیب دیده کند. اگر این مواد کثیف به درستی شسته نشوند به عمق پوست نفوذ کرده و باعث ایجاد مشکلات پوستی می شوند. اگر فقط از آب برای از بین بردن این ناخالصی ها استفاده می کنید، تلاش بیهوده ای انجام می دهید.

یک شوینده صورت بیتروی برای شستن کامل این ناخالصی ها الزامی است. شستشوی صورت ترکیبات محلول در آب هستند که هنگام ماساژ به خوبی روی پوست کف می کنند. کثیفی، گرد و غبار، عرق، روغن و سایر مواد کثیف را در هنگام استفاده از بین می برد و با آبکشی آنها را می شوید.

شوینده صورت

چرا استفاده از شوینده صورت بیتروی ضروری است؟ استفاده از شوینده صورت بیتروی به پاک کردن ناخالصی ها محدود نمی شود، بلکه فواید دیگری نیز دارد. این وبلاگ توضیح خواهد داد که چرا شستشوی صورت جزء ضروری یک رژیم مراقبت از پوست است.

پوست ما با تماس با کثیفی، آلاینده ها، باکتری ها و محصولات حاوی مواد شیمیایی، درخشندگی خود را از دست می دهد. اگر صورت شما به درستی شسته نشود، پوست شما این مواد را جمع می کند و در نتیجه لکه ها و منافذ پوست ایجاد می شود.

استفاده از شوینده صورت بیتروی باعث شکست سخت این مواد، باز شدن منافذ و بهبود سطح اکسیژن در پوست می شود. همچنین آرایشی را که قبلا روی پوست اعمال شده بود پاک می کند. شستشوی صورت، در نتیجه پوست شما را تمیز و شاداب می کند.

کمبود آب در پوست باعث خشکی و زبری آن می شود که مستعد ترک های پوستی و خشکی بیش از حد است. شستشوی صورت به مدیریت تعادل pH پوست کمک می کند و پوست را به اندازه کافی هیدراته می کند تا از خشکی جلوگیری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.