طرح کمیسیون مدل سارافون جدید

بر اساس گزارش کاردانی در کمیسیون آموزش پرستاری گزارش سیاست ایالت ها جوراب دخترانه تجزیه و تحلیل در مورد پیامدهای تدوین و سیاست های متحدالشکل اساتید بی نتیجه و مختلط است.

برخی از محققان به اثرات مثبت پی برده اند دیگران ادعا می کنند که هیچ اثری ندارند یا صرفاً تأثیرات درک شده ای ندارند در حالی که هیچ ایالتی به طور قانونی پوشیدن لباس های ورزشی هیئت علمی را اجباری نکرده است، 28 ایالت و همچنین ناحیه کلمبیا قوانینی را در مورد پوشاک کالج وضع کرده اند.

چالش‌های اخیر تأثیر وحشتناکی را هدف قرار داده است که کدهای لباس پوشیدن از بیان آزادانه استفاده می‌کنند  یا بارهایی که لباس جدید به آن‌ها نیاز دارد، به طور قابل توجهی یونیفرم‌ها، که بر دوش پیران فقیر سازمان بهداشت جهانی نمی‌تواند از پس آوردن جوانان خود برآید.

به انطباق همچنین، برخی از قدیمی‌ها و مراجع قانونی ادعا می‌کنند که وقتی دانش‌آموزان به خانه فرستاده می‌شوند یا به دلیل تخلفات کدنویسی در انزوا قرار می‌گیرند، تأثیر منفی بر شانس تحصیلی و عملکرد عالی آن‌ها دارد.

موضوعی که این دانشمند انتخاب کرده این است که تاثیر پوشش اساتید سارافون دخترانه مجلسی بر رفتار نوجوانان دبستانی. نكاتي كه در اين زمينه ذكر شد، بررسي ديدگاه‌هاي دانشگاهيان و نوع پوشش آنها بر رفتار دانشجويان است.

شرکت کنندگان از دانش آموزان ابتدایی بودند. طی این گزارش عکس رادیو جیوه دار پرسشنامه‌هایی بین دانش‌آموزان ابتدایی توزیع شد. هدف از این مطالعه بررسی احساسات دانشگاهیان در رابطه با ارتباط بین پوشش و رفتار دانشجویی است.

موضوع کدهای لباس در سال‌های اخیر به‌تدریج بحث‌برانگیز شده است که منجر به اعتراض‌ها و رسیدگی‌های چندگانه شده است. این مسئله اغلب جدای از همکار در پرستاری نیست.

کالج‌ها در سراسر میدان جهان با این معضل روبرو هستند. یک کالج تورنتو در سال 2015 در پاسخ به نقض قوانین تزئینی اعتراضات را به طور کامل انجام داد بسیاری از دختران در این اعتراض شرکت کردند که زمانی که یک سالمند به دلیل ورزش کردن از دبیرستان به دبیرستان تنبیه شد، به عنوان روز بالای محصول نامیده شد.

بعداً در همان سال در نوجوانان اعتراض دیگری در رسانه های اجتماعی با عنوان مدل لباس با پارچه کرپ مازراتی منتشر شد این کمپین با اقدامات انضباطی انجام شده علیه چهل دانش آموز زن جوان که سازمان بهداشت جهانی به دلیل شلوارهای ساق ورزشی به خانه فرستاده شدند، تقویت شد.

  • منابع:
    1. A Study on Dress Code For School Students Impact of Dress Codes on Students
  • تبلیغات: 
  1. پلمپ رستورانی در تهران که همبرگر گوشت خرس سرو می کرد
  2. فلفل دلمه ای سرشار از ویتامینهایی برای جذب بهتر آهن
  3. همه مردم دنیا منتظر یک نفر برای تغییر جهانیان هستند!!
  4. حقایقی جالب برای داشتن موفقیت در کسب و کار اینترنتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.