قابلمه استیل پارس خزری که میزان نمک موجود در غذا را کنترل می کند

آزاردهنده ترین چیز در مورد قابلمه استیل پارس خزر این است که غذا دوست دارد هنگام پخت به سطح خود بچسبد. خوشبختانه با انجام دو کار ساده می توان از این امر جلوگیری کرد.

ابتدا، همیشه قبل از پختن، تابه را از قبل گرم کنید. بعد از دو تا سه دقیقه، یک لایه نازک روغن پخت و پز به تابه اضافه کنید. وقتی شروع به درخشش کرد، تابه آماده استفاده است.

روش دیگر برای بررسی اینکه آیا تابه به اندازه کافی داغ است یا نه این است که یک قطره آب به تابه اضافه کنید. آب باید صدای “TSS” تولید کند، به چند قطره تقسیم شود و تبخیر شود.
چاشنی استیل ضد زنگ
اگرچه چاشنی در ماهی تابه های استیلی ضد زنگ لازم نیست، اما می توانید تابه مورد علاقه خود را برای ایجاد یک لایه نچسب چاشنی کنید. تابه را حدود دو دقیقه روی حرارت متوسط رو به بالا گرم کنید.

قابلمه

یک لایه نازک روغن نباتی را به تابه اضافه کنید. به حرارت دادن تابه ادامه دهید تا روغن تازه شروع به دود شدن کند، حدود 5 دقیقه. تابه را از روی حرارت بردارید و بگذارید کاملا خنک شود قبل از اینکه روغن را دور بریزید. ماهیتابه را با حوله کاغذی پاک کنید و فویلا: اکنون یک سطح نچسب دارید.

اگرچه اجاق‌های هلندی به‌عنوان اجاق‌های اجاق‌پز و مناسب اجاق‌ها بیشترین نوردهی را دارند، اما می‌توانید از تابه‌های استیلی ضد زنگ خود نیز در فر استفاده کنید. با سازنده تماس بگیرید تا مطمئن شوید تابه شما در فر مناسب است، اما اکثر استیلهای ضد زنگ با کیفیت بالا برای دمای حداکثر 500 درجه درجه بندی می شوند.

این باعث می‌شود آنها برای تهیه دستور پخت ماکارونی یک‌ظروف عالی باشند، اما می‌توانید از آنها برای پختن استیک‌های غلیظ و تکه‌های گوشت خوک روی اجاق گاز استفاده کنید و پخت آنها را در فر تمام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.