مراحل رشد تخمه آفتابگردان به صورت بزرگ و برجسته

او خصوصیات بدنی آفتابگردان را پرورش داد سر گل زرد آن لباس چرم دخترانه دیسک بزرگ و قد بلند آن نیز برجسته است.

آفتابگردان به دلیل جذابیت بصری خود در بسیاری از سنت های فرهنگی به عنوان یک گیاه زینتی و همچنین به عنوان الهه هنرمند حضور قدرتمندی داشته است.

حتی می توان استدلال کرد که به لطف نقاشی های شناخته شده ای مانند گل آفتابگردان ونسان ون گوگ در سال 1888، بیشتر با تصاویر آفتابگردان آشنا هستیم تا با گیاه واقعی.

قابل توجه است که این دو تاریخچه گل آفتابگردان به عنوان یک محصول و یک گیاه زینتی در هم تنیده شده اند تعبیر خواب تخمه آفتابگردان تکثیر آفتابگردان در هنر اروپایی از اواخر دهه 1500، همانطور که در آزمایشگاه علوم انسانی گیاهی توضیح داده شد.

تا حدی به دلیل جذابیت زیبایی شناختی صفاتی بود که به طور مصنوعی برای افزایش تولید بذر انتخاب شده بودند یک سر گل کامپوزیت منفرد با یک دیسک بزرگ.

و به تصویر کشیدن، گردش و توزیع تصاویر گل آفتابگردان تا حدی به دلیل زمان معرفی آن به اروپا درست قبل از شکوفایی ژانر جدیدی از رساله گیاه شناسی،  در اوایل افزایش یافت.

1600 قبل و در طول این زمان، استعمار اروپایی آمریکای شمالی نیز باعث استخراج رب انار این گیاه از سرزمین‌های بومی شد و تمایل استعماری در اروپا برای جمع‌آوری گل و تصاویر آن را برانگیخت.

هلیوس به معنای خورشید و آنتوس به معنای گل گیاهی علفی است که امروزه شامل انواع وحشی، علف های هرز و کشت می شود دانه های زغالی نشان می دهد که آفتابگردان معمولی برای اولین بار در پناهگاه هایس در مرکز تنسی بیش از 5000 سال پیش اهلی شده است.

قبل از آن دوره، مردم بومی احتمالاً این گیاه وحشی را به اردوگاه‌های خود می‌آوردند رسیدن به خاک سفت در دفینه جایی که این گیاه تثبیت شده و به مرور زمان برای داشتن سر گل‌های بزرگ کشت می‌شود تولید بذر را افزایش می‌دهد.

کتاب‌های چاپ اولیه می‌توانند به ما کمک کنند تا مهاجرت آفتابگردان اهلی شده از آمریکای شمالی به اروپا را ترسیم کنیم، و همچنین دلایل عملی کشت و حتی گرامی‌داشت آن را شناسایی کنیم، که برخی از آن‌ها هنوز پابرجا هستند.

 • منابع:
  1. Plant of the Month: Sunflower
 • تبلیغات: 
  1. کلاس ریاضی که همه را به دردسر انداخت
  2. مردی که با خوردن یک جعبه پرتقال در یک ساعت رکورد زد
  3. سرقت دستنبد بازیکن معروف در روز روشن!!!
  4. ریختن سقف کاذب بر سر 10 تا از هم وطنانمان

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.