مردی که تنها با خوردن سیب خشک کیلویی ده سال در زیر زمین زندگی کرد

سیب خشک کیلویی حاوی مواد معدنی کلیدی هستند که می توانند به سلامت و تندرستی کلی شما کمک کنند:

پتاسیم: نصف فنجان سیب خشک تقریباً 4 درصد از نیاز روزانه شما به پتاسیم را دارد. پتاسیم برای کنترل سطح الکترولیت و آب شما حیاتی است. همچنین یک ماده معدنی است که با بهبود عملکرد مغز و سیستم عصبی مرتبط است.

سدیم: مانند پتاسیم، سدیم نیز برای حفظ تعادل آب در بدن ضروری است. همچنین به تنظیم حجم خون و فشار خون کمک می کند. 40 گرم سیب خشک حدود 180 میلی گرم سدیم دارد که تقریباً 8 درصد از مصرف روزانه توصیه شده شما است.

آهن:این ماده معدنی به ایجاد گلبول‌های قرمز تازه کمک می‌کند، که سپس اکسیژن را در خون به قسمت‌های مختلف بدن منتقل می‌کنند. محتوای آهن موجود در سیب خشک می تواند 3 تا 8 درصد از نیاز روزانه شما را پوشش دهد. سیب خشک همچنین حاوی مواد معدنی کمیاب مانند سلنیوم، مس و منگنز است.

سیب

سیب های خشک دارای محتوای چربی صفر هستند، و آنها را به یک میان وعده ایده آل برای افرادی تبدیل می کند که در حال حاضر مراقب وزن خود هستند. آنها همچنین به طور طبیعی شیرین هستند و می توانند مکمل غذاهای سالم مانند سالاد و سبزیجات باشند.

با این حال، از خوردن مقدار زیادی سیب خشک در یک وعده احتیاط کنید. به دلیل حجم کم می توانید به راحتی در خوردن آن ها زیاده روی کنید. برای کنترل کالری دریافتی خود، در هر وعده از یک فنجان سیب خشک استفاده کنید.

همچنین، هنگام خرید سیب های خشک تجاری تهیه شده، گزینه های طبیعی یا ارگانیک را انتخاب کنید تا از شکر اضافی در برخی از انواع آب نبات در امان بمانید. بهتر است، سیب های خشک خانگی خود را از طریق فر آماده کنید تا مطمئن شوید که هیچ قند اضافه ای در میان وعده شما وجود ندارد.

سیب های خشک فواید زیادی برای سلامتی دارند که نمی توانید آنها را نادیده بگیرید. نامگذاری آن‌ها به‌عنوان فاقد ارزش غذایی در مقایسه با میوه‌های تازه یک افسانه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.