مزایای استفاده دمپایی در تابستان

اکثر مردم دمپایی را با روزهای آفتابی و ماه های تابستانی آرام مرتبط می دانند زیباترین مدل تونیک زنانه یکی از مزایایی که بسیاری از افراد از آن لذت می برند، راحتی پوشیدن این نوع کفش است.

آنها این کار را انجام می دهند، اما علیرغم مشکلات زیادی که ممکن است در نتیجه پوشیدن مکرر دمپایی به وجود بیاید. یک بیماری از قبل موجود پا که ممکن است بدتر شود، بونیون است که برآمدگی های استخوانی بزرگ در کنار انگشت شست پا است.

این ممکن است به این دلیل اتفاق بیفتد که انگشتان پا باید به طور مداوم خم شوند تا این نوع کفش را در پا نگه دارند و اغلب باعث ایجاد فشار در کناره پا می شوند. به افرادی که کف پای صافی دارند توصیه می شود به دلیل عدم حمایت از دمپایی استفاده نکنند.

معایب اضافی ممکن است  انگشتر نامزدی شامل افزایش درد پاشنه پا، قرار گرفتن در معرض عفونت قارچی و تغییر وضعیت بدن باشد که ممکن است کل ساختار بدن را تحت تاثیر قرار دهد.

تحقیقات نشان داده است که اگر دمپایی دمپایی بپوشید، ممکن است زمان استفاده از آن را به میزان قابل توجهی محدود کنید.

دمپایی می تواند مشکلات زیادی برای پاهای شما ایجاد کند پارچه مبلی جدید اگر در مورد پاها یا مچ پاها نگرانی دارید، با دکتر گلن رابیسون از AZ Foot & Ankle تماس بگیرید. پزشک ما در مورد تمام نیازهای پا و مچ پا به شما کمک خواهد کرد.

دمپایی‌ها توانسته‌اند برای بسیاری از مردم به یکی از لوازم ضروری تابستان تبدیل شوند. در حالی که ممکن است کفش‌ها شیک باشند و به راحتی لیز بخورند و بپوشند، اما برای کسانی که اغلب آن‌ها را می‌پوشند می‌توانند خطرناک باشند.

این کفش‌ها ممکن است از شما در برابر عفونت‌های قارچی مانند  دمپایی روفرشی پای ورزشکاران محافظت کنند، اما اگر در حین پوشیدن آن‌ها سُر بخورید، می‌توانند باعث درد پا و رگ به رگ شدن مچ پا شوند.

دمپایی ها را فقط باید برای مدت زمان بسیار کوتاه پوشید. آنها می توانند به محافظت از پاهای شما در مکان هایی که قارچ ها می خزند، مانند اتاق های رختکن باشگاه کمک کنند.

  • منابع:
    1. The Many Disadvantages of Wearing Flip Flops
  • تبلیغات: 
  1. سرگرمی مادربزرگی که برای اسب ها کلوچه می پخت
  2. سرکه یکی از پرمصرف ترین چاشنی های اسیدی
  3. گدایی که در یک شب پولدار شد
  4. طرح اس ام اس انبوه ارزان

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.