نجات یک جوان در بازار مبل و میز ناهار خوری در یافت آباد

رویکرد ما در اینجا مشابه روشی است که در راهنمای خرید یخچال‌ها اتخاذ کرده‌ایم: ما انتخاب‌های رسمی برای مدل‌های جدیدترین مبلمان یافت آباد تهران خاصی نداریم در عوض، ما به برندها و شرکت‌هایی اشاره می‌کنیم.

که در تحقیقات و آزمایش‌های ما از نظر کیفیت، ارزش، تجربه خرید آنلاین، تجربه تحویل، خدمات مشتری، شفافیت، ضمانت و سایر ملاحظات برجسته بودند.

ما هنوز به مدل‌های خاصی که آزمایش کرده‌ایم اشاره می‌کنیم، اما تمرکز ما روی برند یا شرکت است به این ترتیب، هنگام خرید مبل، تا حد امکان از اتفاقات بعدی مطلع خواهید شد.

چگونه کیفیت ساخت و ساز را بررسی کنید، چند نفر را می خواهید بنشینید، و بر اساس سبک زندگی خود باید از چه مواردی اجتناب کنید ما همچنین یک چک لیست برای کمک به خرید و پس از تحویل، در حالی که پنجره بازگشت هنوز باز است، داریم.

پس از سال ها تحقیق و آزمایش، ما آماده ایم که بپذیریم که نمی توانیم به شما بگوییم کدام مدل ست مبل و میز ناهار خوری برای شما بهترین است.

اما ما می‌توانیم شما را در این فرآیند راهنمایی کنیم و به شما کمک کنیم کیفیت، بودجه و محدودیت‌های فضا را با نیازها و سلیقه‌های منحصربه‌فرد خود متعادل کنید.

برای اینکه بدانیم مبل‌های باکیفیت چگونه ساخته می‌شوند، از سه کارخانه عسلی مبل دیدن کردیم: BSC Furniture مستقر در لس‌آنجلس، که در آن زمان خط تولید صندلی‌های روکش شده BenchMade Modern را تولید می‌کرد.

تسهیلات برای Modernica، یک تولیدکننده مبلمان مدرنیست، که همچنین در لس آنجلس مستقر است. و کارخانه میچل گلد باب ویلیامز در تیلورسویل، کارولینای شمالی.

در سال 2022، با Phantila Phataraprasit، یکی از بنیانگذاران Sabai، در مورد رویکرد این شرکت برای طراحی چرخه زندگی مبل صحبت کردیم.

ما با Svenja Diekmann، رئیس طراحی شرکت حراج مبل یافت آباد سوئدی Hem، در نمایشگاه پاپ آپ شرکت در طول جشنواره طراحی LA صحبت کردیم.

  • منابع:
    1. Sofa Buying Guide
  • تبلیغات: 
  1. آیا سارقان موزه بریتانیا دستگیر شدند؟
  2. داستانهای موفقیت استارتاپ های بزرگ ایران!
  3. کاشت نهال فلفل دلمه ای در گلدان
  4. مرگ مشکوک پیرمرد با خوردن توت فرنگی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.