کابل می تواند به راحتی سخت افزار ها را پشتیبانی کند

بنابراین بهتر است سخت‌افزاری داشته باشید که بتواند حداقل کابل‌های Cat6 یا Cat6a را پشتیبانی کند افزایش قابل‌توجهی در قابلیت اطمینان ایجاد می‌کند.

در حالی که این کابل برق آلومینیومی بر پایه مس هستند با یک پوشش عمومی که آنها را در کنار هم نگه می دارد برخی از امکانات کیفیت بالاتر را هدف قرار می دهند.

به عنوان مثال، آنها ممکن است یک کابل 2*6 مسی فیبر نوری را انتخاب کنند اینها بهترین اتصالات را ارائه می دهند که امروزه در دسترس هستند اما هزینه اولیه نیز دارند.

امکانات آموزشی باید مودم ها روترها و پل های باکیفیت داشته باشند تا بهترین اتصال ممکن را تضمین کنند در حالی که این مقاله عمدتاً بر روی کابل های با کیفیت متمرکز شده است، احمقانه است که در مورد کابل قدس ممتاز بدون اشاره به روترها و مودم ها صحبت کنیم.

این مهم است زیرا اتصال شما با ارائه دهنده اینترنت شما شروع می شود اما پس از آن اتصال بلافاصله به روتر و مودم می رود تا به اینترنت متصل شود.

در رابطه با کابل برق فشار قوی بحث رایج این است که آیا امکانات آموزشی باید از کابل‌های پلنوم یا غیرپلنوم استفاده شود. پلنوم هم به ژاکت اطراف کابل و هم به جایی که کابل ها در سرتاسر ساختمان در حال اجرا هستند اشاره دارد.

اصطلاح پلنوم از صنعت تهویه مطبوع است که از اصطلاح فضاهای پلنوم گرفته شده است این فضاها معمولاً بین سقف و سقف قطره ای هستند، اگرچه به فضای بین فضای کف نیز اشاره دارد. به عبارت ساده، این فضایی است که هوا در آن جابجا می شود، جایی که گرمایش و سرمایش وارد عمل می شود.

  • منابع:
    1. The Importance of Cabling Systems for Educational Facilities
  • تبلیغات: 
  1. دوچرخه از جنس چوب که بدون رکاب زدن حرکت می کند
  2. با انجام این چند کار می توانید پول دار شوید
  3. کتابهای قوانین علمی ثروتمند شدن را بخوانید
  4. با فوت و فن ساده پولدارترین فرد جهان شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.