کاشتن گیاه در کیسه زباله بسته ای موجب رویش گیاهی عجیب شد

جابجایی گیاهان بدون نگرانی در مورد کثیفی شدن در سراسر ماشین یا کامیون خود به اندازه کافی سخت است. شما نمی خواهید گیاه را به طور کامل در کیسه زباله محصور کنید زیرا جریان هوا را قطع می کنید.

اما می توانید کاملاً یک کیسه زباله بسته ای را در اطراف پایه گیاه، از جمله خود کاشت تا ساقه، درست قبل از منطقه محکم کنید. جایی که برگ ها یا گل ها در حال جوانه زدن هستند.

از ریسمان استفاده کنید تا کیسه زباله بسته ای را محکم به ساقه ببندید تا در جای خود باقی بماند، و هنگامی که در محل جدید خود قرار گرفتید، مطمئن شوید که کیسه را با احتیاط بردارید تا اگر کثیفی افتاد، آن را روی زمین نریزید.

آیا کاغذ بسته بندی و بسته بندی پلاستیکی پر از هوا تمام شده است؟ نترسید، زیرا کیسه‌های زباله می‌توانند جای خود را در قفسه‌ای به‌عنوان بالشتک در یک جعبه متحرک بگیرند.

یک کیسه را تا کنید یا توپ را جمع کنید و از آن برای پر کردن شکاف بین وسایل استفاده کنید تا در حین حمل و نقل حرکت نکنند. به عنوان یک امتیاز اضافی، اگر کیسه‌ها داخل جعبه باشند کثیف نمی‌شوند.

بنابراین وقتی به خانه جدیدتان می‌رسید می‌توانید کیسه‌ها را صاف کنید و از آنها برای وسایل بسته بندی فانتزی زیادی وجود دارد که می توانید در زمان آماده شدن برای حرکت از آنها استفاده کنید.

اما آیا می دانستید که کیسه زباله هم کاربردهای زیادی دارد؟ علاوه بر اینکه ظروف آشکاری برای چیزهایی که آماده پرتاب کردن هستید، می‌توانید از کیسه‌های زباله برای جابجایی لباس‌ها، ملحفه‌ها، اسباب‌بازی‌های نرم و سایر وسایل نشکن و همچنین محافظت از وسایل مختلف در روزهای جابجایی استفاده کنید.

این یک جایگزین بسیار ارزان‌تر برای جعبه‌های مقوایی است، و معمولاً می‌توانید زمانی که در مکان جدید خود قرار می‌دهید، از کیسه استفاده دوم نیز استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.