کفشی که از ورق آهن برای کمر درد ساخته شده است

اگر پوشش آلومینیوم خیلی خالص نباشد با گذشت زمان تا حدودی درخشش خود را از دست می دهد اما با یک پوشش خالص این اتفاق نمی افتد، در نتیجه در جایی که این ماده نیازی به پرداخت پولیش بالا ندارد، می توان از تعداد ظروف کمتری استفاده کرد.

قیمت قوطی آهن میتواند امروزه در فروش تعداد بالا تاثیر به سزایی داشته باشد.

مدت زمان غوطه ور شدن اجناس در هر ظرف عمدتاً به شکل آن بستگی دارد و به اندازه کافی طولانی است تا امکان جارو کردن مناسب فراهم شود اما از آنجایی که در ظرف اول، به طور کلی سطح کالایی که باید تحت درمان قرار گیرد باید به این میزان برسد.

دمای نقطه ذوب آلومینیوم به منظور موثر ساختن فرآیند، مطلوب است که زمان غوطه وری در این ظرف طولانی شود، مگر اینکه ماده قبل از غوطه ور شدن توسط دستگاه مناسب تا دمای مناسب گرم شود.

فرآیند نورد در جایی مطلوب است که شکل اجناس اجازه می دهد، زیرا سطح صافی به دست می دهد اما در مورد اجناس با شکل نامنظم ممکن است فرآیندی معادل به عنوان مثال توسط توپ های پولیش به کار گرفته شود.

این مرحله از فرآیند بخشی را تشکیل نمی دهد. از اختراع حاضر آلومینیوم موجود در حمام به تدریج با روی یا قلع آلیاژ می شود اما به دلیل ضخامت اندک پوشش مدتی طول می کشد تا حمام به این دلیل بی فایده شود.

بخش عمده قلع یا روی در حمام اول یافت می شود بنابراین این حمام قبل از حمام های باقی مانده در سری نیاز به تصفیه دارد.

صفحه ای که با فرآیند بهبودیافته من درمان شده است، روکش آلومینیوم آنقدر به هم چسبیده است که تحت شرایط عادی هیچ تغییری در آن ایجاد نمی شود.

صفحات آهنی که توسط فرآیند من با آلومینیوم پوشانده شده اند نسبت به صفحات آهنی معمولی قلع یا گالوانیزه کارایی بیشتری دارند و هنگامی که برای ساخت ظروف خانگی یا برای اهداف ساختمانی استفاده می شوند ظاهر بهتری می دهند و از نظر دوام از سایر فلزات پیشی می گیرند.

پس از تشریح و اطمینان از ماهیت اختراع نامبرده خود و چگونگی انجام آن، اعلام می‌کنم که ادعای من عبارت است از فرآیند پوشش آهن با آلومینیوم که شامل پوشش آهن با قلع و برس زدن سطح است. در حالی که همان در آلومینیوم مذاب غوطه ور است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.