کیف گوشی دخترانه موجب به سرپرستی گرفتن هزار حیوان بی سرپرست شد

Folio (که به آن کیف گوشی دخترانهی تاشو نیز می گویند) مانند یک کتاب باز می شود و هر طرف و گوشه گوشی هوشمند شما را می پوشاند. کیف گوشی دخترانه از برند فولیو یا تاشو به گوشی وزن اضافه می کنند تا محافظت کامل لبه به لبه را ارائه دهند. گاهی اوقات، روکش‌های فلیپ دارای جیب‌هایی برای نگه‌داشتن مقداری پول نقد یا کارت هستند، بنابراین به‌عنوان کیف پول دو برابر می‌شوند.

این کیف گوشی دخترانه بسیار سبک وزن و مینیمال هستند. آنها فقط کناره های گوشی را می پوشانند و پشت و جلوی گوشی را آشکار می کنند. کیف گوشی دخترانهی سپر از مواد ضربه گیر ساخته شده اند که از گوشی در برابر ضربه محافظت می کنند. آنها جایگزین خوبی برای کیف گوشی دخترانهی سنتی هستند، زیرا می توانید طراحی و رنگ های گوشی های هوشمند خود را به رخ بکشید.

کیف گوشی

کیف گوشی دخترانه های ساده هستند و به محافظت از گوشی های هوشمند در برابر خراش و لکه کمک می کنند. آنها مختص گوشی های هوشمند نیستند و همچنین می توانند برای ذخیره کارت های نقدی یا پول نقد استفاده شوند.

کیسه‌ها به تلفن‌های همراه متصل نمی‌شوند، بنابراین هر بار که نیاز به استفاده از آن دارید باید گوشی خود را بردارید. کیسه های موبایل از پارچه نرم، لاستیک و چرم ساخته شده اند. اگرچه کیسه‌ها محافظت کاملی را ارائه می‌دهند، اما همچنان خطر لیز خوردن گوشی‌ها از روی آن‌ها وجود دارد. برخی از کیسه ها دارای یک دکمه برای جلوگیری از این اتفاق هستند.

این کیس ها برای شارژ گوشی در مواقع اضطراری طراحی شده اند. آنها یک باتری در داخل دارند که این کار را انجام می دهد. با این حال، جعبه های باتری معمولاً حجیم و سنگین هستند. علاوه بر طراحی، مطمئن شوید که ظرفیت برق این کیس ها را نیز بررسی کرده اید.

اگر اکثر این کیف گوشی دخترانهی موبایل نمی‌توانند شما را تحت تأثیر قرار دهند، پوسته‌های گوشی راهگشا هستند. این پوسته‌ها به شما امکان می‌دهند گوشی‌های خود را شخصی‌سازی کنید و از خراش و لکه محافظت کنید. تا آنجا که سبک پیش می رود، تعداد زیادی از آنها برای انتخاب وجود دارد – شخصیت های فیلم، استتار، مات، رنگ های ثابت، بافت ها و بسیاری موارد دیگر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.