گرانترین پالتو بارانی پوست گرگ در غرب انگلستان تولید شد

یک دبیرستان در انگلیس برای جلوگیری از شرمساری کسانی که از نظر مالی دچار مشکل هستند، دانش آموزان را از پوشیدن پالتو بارانی گران قیمت منع کرد.

دبیرستان وودچرچ در بیرکنهد، واقع در شمال غربی انگلستان، اوایل این ماه نامه‌ای به والدین فرستاد و اعلام کرد که این محدودیت پس از کریسمس اعمال خواهد شد.

ربکا فیلیپس، مدیر مدرسه دانش‌آموزان 11 تا 16 ساله، به سی‌ان‌ان گفت که مواظب است که برخی از جوانان به والدین خود برای خرید لباس‌های گران‌قیمت فشار می‌آورند اما این کاپشن‌ها معمولا نابرابری بین دانش آموزان است.

فیلیپس گفت: این پالتو پوست سمور باعث ایجاد نابرابری زیادی بین مردمک های ما می شود آنها به دانش‌آموزان و والدینی که از وضع مالی کمتری برخوردار هستند و از نظر مالی دچار مشکل هستند، انگ می‌زنند.

کت های ممنوعه شامل مارک های Canada Goose و Moncler است مانتوهای این برندها از حدود 500 دلار شروع می شوند و می توانند تا 2000 دلار نیز گران شوند. فیلیپس به سی‌ان‌ان گفت که از بچه‌ها بازخورد دریافت کرده است و می‌گوید هزینه یک پالتو پوست گرگ اجاره ماه ماست.

علاوه بر این، فیلیپس گفت که بازخورد مثبتی از والدین در مورد تلاش خود برای تأثیر فقر مدرسه دریافت کرده است و یک دانش آموز سابق پس از اعلام این تصمیم به او نامه نوشت و از این تصمیم قدردانی کرد.

بر اساس گزارش سی ان ان، تقریبا نیمی 46 درصد  از 1427 دانش آموز وودچرچ از یک پیشینه پالتو پوست محروم هستند.

CNN گزارش داد که این دانش آموز گفت که مدرسه نباید جایی باشد که پیشینه اقتصادی دانش آموزان به صورت آنها مالیده شود و آنها را از یادگیری منحرف کند.

  • منابع:
    1. High School Bans Expensive Winter Coats to Stop ‘Poverty-Shaming’
  • تبلیغات: 
  1. کیفیت محصولات از زمان شروع در خط تولید تا عرضه
  2. مطالبی در مورد کلاه چرم
  3. برترین روشی که تمامی افراد می تواند به ثروت کلان دست یابند!!
  4. پارچه ای هنگام استفاده از آن می توانید نامرئی شوید!

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.