گوجه فرنگی بازار تهران موجب ویرانی خانه ای شد

گوجه فرنگی بازار تهران نسبتاً کم نگهداری است اما با کمی دقت میوه های تازه و خوش طعمی تولید می کند. فقط فکر کردن به گوجه فرنگی باعث می شود یک قاچ یا بهتر بگویم یک BLT آب دهانم می آید.
یکی از راه‌های کمک به کاهش شیوع بیماری، قرار دادن بوته‌های گوجه‌فرنگی در قفس است. قفس‌بندی گیاه را از زمین بلند می‌کند و جریان هوا را افزایش می‌دهد و به گیاهان اجازه می‌دهد سریع‌تر خشک شوند و بیماری را تحت کنترل نگه می‌دارند.

در قفس برداشت را آسان تر می کند زیرا میوه های در حال رشد به راحتی قابل مشاهده هستند.
قفس کردن گوجه فرنگی نیاز به ساختار سنگینی دارد که وزن درخت انگور را بدون افتادن تحمل کند. قفس گوجه فرنگی سیم سیلندر قابل خریداری است.

صادقانه بگویم، در حالی که به نظر می رسد این ترفند را انجام می دهند، قفس های از پیش ساخته شده به ندرت پشتیبانی می کنند. بیشتر آنها از سیم سبک وزن ساخته شده اند و برای حمایت از رشد بسیار کوتاه هستند.

گوجه

نتیجه این است که کل قفس سیمی در اواسط تابستان به زمین می ریزد و انبوهی از تاک ها را به جا می گذارد.

بهترین قفس‌های گوجه‌فرنگی خانگی از سیم‌های تقویت‌کننده بتونی هستند که در فروشگاه‌های سخت‌افزار یافت می‌شوند. این سیم سنگین دارای ارتفاع تا پنج فوت است.

سیم را به طول پنج تا شش فوت ببرید. سپس یک دایره تشکیل دهید و محکم کنید. این یک قفس گوجه فرنگی به قطر حدود هجده تا بیست و چهار اینچ ایجاد می کند که برای اکثر باغ های حیاط خلوت عالی است.

برای نگه داشتن قفس در مقابل بادهای شهر کانزاس به یک پست T نیاز است.

گوجه فرنگی در آبکش چه یک پرورش دهنده چاشنی هستید یا این اولین بار است که گوجه فرنگی محصولی آسان برای رشد در باغچه های حیاط خلوت است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.